سازه پارچه ای - آلاچیق چادری ( توئین هد )

آلاچیق چادری از پرطرفدارترین فرمهای سازه پارچه ای است که ساخت و طراحی آن در فرم دو قلو ( توئین هد ) علاوه بر زیبایی بیشتر دامنه کاربری این سایبان چادری را فراتر می برد.

ویژگی محصول:
از ویژگیهای این محصول می‌توان به مساحت تحت پوشش بیشتر نسبت به فرم آلاچیق چادری معمولی  (آلاچیق پارک پارادایس -  آلاچیق ساحلی  سان شید - آلاچیق ساحلی چتری ) اشاره کرد. به همین جهت علاوه بر کاربری متداول این فرم که همان کاربرد به عنوان آلاچیق پارچه ای است از فرم دوقلوی آن (توئین هد ) می‌توان به عنوان سقف پارکینگ ، سایبان چادری ، سایبان استخر ، سقف کافی شاپ و غیره استفاده کرد. ابعاد استاندارد قابل ساخت در سازه چادری کاوشکام عبارتند از: -   x m -   x m -   x m لازم به ذکر است که ابعاد متفاوت با اندازه‌های فوق الذکر توسط واحد فنی و مهندسی شرکت سازه چادری کاوشکام به صورت اختصاصی طراحی و ساخته خواهد شد. از دیگر ویژگیهای سایبان چادری با طرح آلاچیق چادری توئین هد می‌توان به فرم دکوراتیو و ویژگیهای معماری آن اشاره کرد که استفاده از آین سازه پارچه ای را به عنوان مبلمان شهری متداول نموده است. پارچه‌های مورد استفاده در این سازه‌های چادری دارای خواص ضد اشعه UV  بوده و دارای ماندگاری و طول عمر بسیار مناسب ( تا سال ) هستند. این پارچه‌ها که اختصاصا برای استفاده در سازه‌های چادری کششی تولید می‌شوند دارای مقومت کششی حدود کیلوگرم ( بستگی به تیپ پارچه انتخاب شده در مراحل طراحی ) در یک نوار سانتی متری ار آن هستند. عملکرد پارچه‌های فوق در برابر آتش سوزی توسط آیین نامه‌های معتبر تایید گشته است.
کاربردهای محصول:

عمده کاربرد این محصول در محوطه سازی ها و فضاهای پارکی خواهد بود اما با توجه به فرم دکوراتیو این سازه چادری استفاده از آن به عنوان مبلمان شهری هم متداول می باشد. از کاربردهای فرمال این سایبان پارچه ای می توان به پارکینگ چادری - پارکینگ پارچه ای ، سقف کافی شاپ و در ابعاد بزرگتر به عنوان خیمه چادری ، سقف آمفی تئاتر ، سایبان ورودی ، سقف رستوران  و غیره اشاره نمود.فرم ستون میانی آلاچیق چادری توئین هد مناسب برای کاربریهای محوطه سازی است که دارای ابهاد کوچکتری نیز خواهد بود و فرم با ستونهای کناری که دارای ابعاد بزرگتر و نزدیکتر به فرم خیمه چادری خواهد بود مناسب کاربریهای دسته دوم خواهد بود.
 جهت دریافت مشاوره از شرکت سازه چادری کاوشکام با مهندسین و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  • پارکینگ پارچه ای - رشت
  • پارکینگ چادری - رشت
پارکینگ پارچه ای - رشت پارکینگ چادری - رشت

محصولات مرتبط


آلاچیق چادری - آلاچیق پارچه ای دایره ای ( فلورا )

آلاچیق چادری - آلاچیق پارچه ای دایره ای ( فلورا )

سازه‌های چادری در فرم آلاچیق چادری در شرکت سازه چادری کاوشکام دارای اشکال متفاوت و متنوعی شامل طرح‌های تترا، هگزا ، سان ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری نمادین سایبان چادری  ( شاهین )

سازه چادری نمادین سایبان چادری ( شاهین )

از مهمترین خصوصیات سازه چادری طرح شاهین یا Falcon  دکوراتیو بودن آن می‌باشد که به عنوان سازه‌های پارچه ای نما ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری - سازه پارچه ای   ( کمان )

سازه چادری - سازه پارچه ای ( کمان )

یا توجه به اینکه تکیه گاههای اصلی یا ستونها دراین فرم در یک طرف سازه چادری قرار می‌گیرند قدرت عمل و تصمیم گیری طراح ی ...

اطلاعات بیشتر