سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری ( تترا )

 سازه چادری فرم آلاچیق تترا یکی دیگر از فرمهای رایج مورد استفاده در آلاچیق ساحلی ، آلاچیق پارک و سقف پارچه ای جهت کافی شاپ است. تک ستون در وسط این سازه چادری فرم چتر را به ذهن القا میکند.

ویژگی محصول:
مقاومت در برابر نور خورشید و جذب UV و ایجاد سایه ای گسترده در برابر نزولات آسمانی ( برف و باران ) و مقاومت در برابر باد را از ویژگی‌های این نوع از سازه‌های چادری است. بیشترین کاربرد را در فضاهای باز و مکان‌های تفریحی جهت ساخت آلاچیق پارک ( آلاچیق ساحلی ) دارا می‌باشد. این فرم از سازه‌های پارچه ای (سازه چادری ) در منازل مسکونی و پارک‌ها یا مکانهای تفریحی مانند ساحل دریا در ابعاد و اشکال مختلف قابل اجرا میباشد. آلاچیق‌های پارچه ای در سازه چادری کاوشکام به صورت آلاچیق چادری چهار ستون ( پارادایس ) یا تک ستون درکنار ( طرح آلاچیق چادری سان شید که به عنوان سقف پارکینگ چادری بسیار پرکاربرد هستند نیز اجرا شده اند . مهندسان شرکت سازه چادری کاوشکام آماده ارایه مشاوره در زمینه سازه چادری ( سازه پارچه ای ) با طرح آلاچیق پارچه ای تترا هستند . جهت تماس با مهندسان شرکت می‌توانید به قسمت تماس با ما  مراجعه نمایید .
کاربردهای محصول:
پوشش اماکن عمومی ، کافی شاپ ، رسیتوران ، آلاچیق پارک ، آلاچیق ساحلی ، پارکینگ چادری و... از کاربردهای این محصول می باشد . همچنین از این طرح سازه چادری برای سایر اماکن نیز می توان استفاده نمود که می توانید جهت اطلاع از سایر کاربردهای این محصول با مهندسان ما در ارتباط باشید.
  • آلاچیق چتری طرح تترا
آلاچیق چتری طرح تترا

محصولات مرتبط


سازه چادری - سایبان چادری ( پاگودا )

سازه چادری - سایبان چادری ( پاگودا )

از ویژگیهای این محصول فرم فانتزی آن است که مورد توجه کارفرمایانی قرار گرفته که خواهان طرح‌های متفاوت از سازه‌های چادر ...

اطلاعات بیشتر
سایبان پارچه ای - سقف چادری   ( کایت )

سایبان پارچه ای - سقف چادری ( کایت )

این فرم سایبان چادری بیشترین بهره وری را در محل نصب ایجاد می‌کند. سازه چادری در این فرم  مساحت سایه انداز را ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری نمادین سایبان چادری  ( شاهین )

سازه چادری نمادین سایبان چادری ( شاهین )

از مهمترین خصوصیات سازه چادری طرح شاهین یا Falcon  دکوراتیو بودن آن می‌باشد که به عنوان سازه‌های پارچه ای نما ...

اطلاعات بیشتر