سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری ( تترا )

 سازه چادری فرم آلاچیق تترا یکی دیگر از فرمهای رایج مورد استفاده در آلاچیق ساحلی ، آلاچیق پارک و سقف پارچه ای جهت کافی شاپ است. تک ستون در وسط این سازه چادری فرم چتر را به ذهن القا میکند.

ویژگی محصول:
مقاومت در برابر نور خورشید و جذب UV و ایجاد سایه ای گسترده در برابر نزولات آسمانی ( برف و باران ) و مقاومت در برابر باد را از ویژگی‌های این نوع از سازه‌های چادری است. بیشترین کاربرد را در فضاهای باز و مکان‌های تفریحی جهت ساخت آلاچیق پارک ( آلاچیق ساحلی ) دارا می‌باشد. این فرم از سازه‌های پارچه ای (سازه چادری ) در منازل مسکونی و پارک‌ها یا مکانهای تفریحی مانند ساحل دریا در ابعاد و اشکال مختلف قابل اجرا میباشد. آلاچیق‌های پارچه ای در سازه چادری کاوشکام به صورت آلاچیق چادری چهار ستون ( پارادایس ) یا تک ستون درکنار ( طرح آلاچیق چادری سان شید که به عنوان سقف پارکینگ چادری بسیار پرکاربرد هستند نیز اجرا شده اند . مهندسان شرکت سازه چادری کاوشکام آماده ارایه مشاوره در زمینه سازه چادری ( سازه پارچه ای ) با طرح آلاچیق پارچه ای تترا هستند . جهت تماس با مهندسان شرکت می‌توانید به قسمت تماس با ما  مراجعه نمایید .
کاربردهای محصول:
پوشش اماکن عمومی ، کافی شاپ ، رسیتوران ، آلاچیق پارک ، آلاچیق ساحلی ، پارکینگ چادری و... از کاربردهای این محصول می باشد . همچنین از این طرح سازه چادری برای سایر اماکن نیز می توان استفاده نمود که می توانید جهت اطلاع از سایر کاربردهای این محصول با مهندسان ما در ارتباط باشید.
  • آلاچیق چتری طرح تترا
آلاچیق چتری طرح تترا

محصولات مرتبط


سایبان پارچه ای - سقف چادری   ( کایت )

سایبان پارچه ای - سقف چادری ( کایت )

این فرم سایبان چادری بیشترین بهره وری را در محل نصب ایجاد می‌کند. سازه چادری در این فرم  مساحت سایه انداز را ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری نمادین - سایبان چادری   ( شاهین 3)

سازه چادری نمادین - سایبان چادری ( شاهین 3)

خصوصیت مهم طرح هایی نظیر طرح شاهین تکی یا چندتایی استفاده از آنها به صورت نمادین می‌باشد اصولا سازه‌های پارچه ای امکا ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری نمادین سایبان چادری  ( شاهین )

سازه چادری نمادین سایبان چادری ( شاهین )

از مهمترین خصوصیات سازه چادری طرح شاهین یا Falcon  دکوراتیو بودن آن می‌باشد که به عنوان سازه‌های پارچه ای نما ...

اطلاعات بیشتر