سازه چادری طرح آلاچیق پارک ( پارادایس )

طرح سازه چادری آلاچیق Paradise بیشترین کاربرد را در فرمهای سازه پارچه ای در آلاچیق ساحلی ، آلاچیق پارک و حتی پارکینگ پارچه ای دارد.

ویژگی محصول:
مقاومت در برابر اشعه آفتاب و ایجاد سایه ای گسترده ، مقاومت در برابر نزولات آسمانی ( برف و باران ) و دارای مقاومت حداکثری در برابر باد و طوفان‌های شدید را می‌توانیم از ویژگی‌های بارز این نوع سازه چادری نام ببریم. اولین انتخاب در بین سازه‌های پارچه ای برای ایجاد سایه ای دلنشین جهت استراحت در فضای باز و مکان‌های تفریحی، آلاچیق پارک ( آلاچیق ساحلی ) طرح پارادایس می‌باشد. بیشترین کاربرد این فرم از سازه‌های پارچه ای (سازه چادری ) در منازل مسکونی و پارک‌ها یا مکانهای تفریحی مانند ساحل دریا میباشد که در ابعاد و اشکال مختلف  قابل اجرا میباشد که در سایر فرمهای آلاچیقی در محصولات سازه چادری کاوشکام قابل بازدید است. آلاچیق‌های پارچه ای در سازه چادری کاوشکام به صورت آلاچیق تک ستون در وسط ( آلاچیق چادری چتری ) یا تک ستون درکنار ( طرح آلاچیق چادری سان شید که به عنوان سقف پارکینگ چادری بسیار پرکاربرد هستند  ) نیز اجرا شده اند که شامل فرمهای دیگر آلاچیق مانند تترا ، هگزا و سان شید می‌باشد. آلاچیق‌های پارچه ای جای خود را به سرعت در این صنعت باز می‌کنند، استفاده از روشهای قدیمی مانند سفال، ورقهای کامپوزیت و فلزی به دلیل سنگینی و زمان بر بودن اجرا طرفداران خود را نسبت به سازه‌های چادری از دست می‌دهند. مهندسان شرکت سازه چادری کاوشکام آماده ارایه مشاوره در زمینه سازه چادری ( سازه پارچه ای ) با طرح آلاچیق پارچه ای  هستند . جهت تماس با مهندسان شرکت می‌توانید به قسمت تماس با ما  مراجعه نمایید .
کاربردهای محصول:

امکان استفاده به عنوان پوشش اماکن عمومی ، کافی شاپ ، رستوران ، آلاچیق پارک ، آلاچیق ساحلی ، پارکینگ چادری و... از کاربردهای این محصول می باشد . همچنین از این طرح  سازه چادری  برای سایر اماکن نیز می توان استفاده نمود که می توانید جهت اطلاع از سایر کاربردهای این محصول با مهندسان ما در ارتباط باشید .

 

 • سازه چادری طرح پارادایس
 • آلاچیق چادری طرح پارادایس
 • روف گاردن یوسف آباد
 • روف گاردن - یوسف آباد
سازه چادری طرح پارادایس آلاچیق چادری طرح پارادایس     روف گاردن یوسف آباد روف گاردن - یوسف آباد

محصولات مرتبط


سایبان چادری آلاچیق چادری بزرگ ( خیمه )

سایبان چادری آلاچیق چادری بزرگ ( خیمه )

از ویژگیهای این محصول می‌توان به نا محدود بودن سطح زیر پوشش سازه چادری اشاره کرد. با توجه به مقاومت کششی بالای پارچه‌ ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری  ( تترا )

سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری ( تترا )

مقاومت در برابر نور خورشید و جذب UV و ایجاد سایه ای گسترده در برابر نزولات آسمانی ( برف و باران ) و مقاومت در برابر باد ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری  ( هگزا )

سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری ( هگزا )

با توجه به ستون وسط و فرم شش ضلعی این طرح سازه چادری که نزدیکتر به دایره است نسبت به طرح آلاچیق چادری تترا دارای ا ...

اطلاعات بیشتر